Blacharz izolacji termicznych

Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie k/Wejherowa
poszukuje do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gościcino k/Wejherowa, województwo pomorskie.

Zadania:

• Wykonywanie kapturów oraz elementów izolacji przemysłowych takich jak kolana, sztuce, trójniki, z cieńkościennych blach takich jak blachy nierdzewne, aluminiowe, ocynkowane
• Praca zgodnie z zasadami BHP oraz polityką jakości firmy
• Dbanie o porządek w pracy

Wymagania:

• Doświadczenie w przygotowywaniu claddingu zgodnie z dokumentacją techniczną
• Samodzielność w obsłudze maszyn typu zgrzewarka, gilotyna, giętarka, rowkarka, felcarka
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i rozliczania zużytego materiału
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza (warsztatowca) izolacji termicznej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Rozwój poprzez udział w zaawansowanych technologicznie projektach
• Zakwaterowanie
• Transport
• Dofinansowane obiady
• Umowę o pracę
• Pakiet sportowy i ubezpieczenie NNW pracownika i członków rodziny
• Wczasy pod gruszą
• Praca w rotacjach (2 tygodnie w pracy/ 2 tygodnie w domu)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie (84-241), ul. Przemysłowa 1; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie; - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.”

‌ Poznań ›› Ul. Przemysłowa 1, 84-241 Gościcino

Data dodania: 07/08/2019