Pracownik Działu Utrzymania Czystości (k/m) - Poznań (ul. Górecka)

Kontakt

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
Miejsce pracy: Poznań (ul. Górecka)

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 662-021-597

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie 2400/2500 PLN brutto miesięcznie
Dogodne godziny pracy od poniedziałku do piątku / dwie zmiany (5.30 – 13.30 i 14.00 – 22.00)
Niezbędne narzędzia do pracy
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:
Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług
Utrzymanie czystości w obiekcie medycznym

Data dodania: 16/05/2018