Praca w języku niemieckim, elastyczny grafik -Poznań

Znasz język niemiecki? Chcesz wykorzystywać go w codziennych kontaktach? Interesujesz się bankowością, finansami, nowoczesnymi metodami płacenia?
Jeżeli Twoja wymarzona praca ma powyższe cechy to świetnie! Właśnie takich ludzi szukamy.

Opis stanowiska:

Doradca klienta odpowiedzialny będzie za obsługę telefoniczną klientów branży finansowej (połączenia przychodzące). Brak sprzedaży.

Wymagamy:

- Znajomości języka niemieckiego na poziomie C1/C2,
- doświadczenia w obsłudze klienta, które będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,
- możliwość pracy na: cały etat lub ½, ¾ etatu (opcja do wyboru),
- benefity (Multisport/ Medicover/Lunch pass),
- pakiet relokacyjny,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do zespołu!

Wyślij swoje CV do dnia 17.09.2018 na adres cv@irkl.pl
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535-459-190

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
• wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
• Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
• w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
• Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
• szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Data dodania: 12/09/2018