Operator Minikoparki

Rozwijająca się firma z branży telekomunikacyjnej, świadcząca usługi z zakresu budowy sieci światłowodowych, aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lokalizacja: (Polska, Niemcy)

Wymagania:
- uprawnienia na minikoparkę
- minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator minikoparki
- prawo jazdy kategorii B (dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii B+E)
- gotowość do pracy w delegacji
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zadania:
- prowadzenie prac ziemnych zgodnie z przedstawionymi projektami

Firma oferuje pracownikom:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę / umowy zlecenie
- wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej oraz premii, uzależnionej od wyników
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: rekrutacja@deltafon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data dodania: 15/02/2018 Zmodyfikowane: 16/02/2018