MAGAZYNIER

Cena: 3000.00 zł Poznań

Biznes Partner (APT nr 491) poszukuje osób chętnych do pracy w magazynie motoryzacyjnym.

Lokalizacja: Komorniki k.Poznania
(bezpośredni autobus z pętli Górczyn i Junikowa)

OFERUJEMY:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
+ 1 sobota w miesiącu,
- wynagrodzenie 15.00zl brutto/h + WYSOKIE PREMIE,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
- dofinansowanie karty multisport,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- opiekę koordynatora z Agencji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kompletacja zamówień za pomocą ręcznego skanera,
- pakowanie części samochodowych do wysyłki,
- załadunek, rozładunek towaru,
- czynności inwentaryzacyjne.

WYMAGANIA:
- ukończone 18 lat,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy chodzącej.
- dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Na magazyn można dojechać autobusami podmiejskimi numer: 701, 702, 704 (najszybszy dojazd z pętli Górczyn).

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub wysłanie smsa o treści "MAGAZYN MOTORYZACYJNY" NA NUMER 502-700-017.

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Biznes Partner Sp. z o.o. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez Biznes Partner Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://biznespartner.com/rodo/

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/08/2018