Technik serwisu

Pensja: 3300 brutto Poznań

Poszukiwany kandydat na stanowisko Technik Serwisu do pracy na terenie Poznania.

ZADANIA:
Naprawy oraz bieżące serwisowanie i konserwacja urządzeń, utrzymanie ciągłości pracy, usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie średnie techniczne.
- Uprawnienia SEP (grupa 1, 2 i 3 E).
- Uprawnienia chłodnicze „F-Gaz” będą dodatkowym atutem.
- Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań.
- Dyspozycyjność.
- Wysokie umiejętności interpersonalne.
- Prawa jazdy kat. B.
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie.

PROPONUJEMY:
- Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach.
- Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych.
- Wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska.
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B.
- Pakiet medyczny.
- Szkolenia specjalistyczne.
- Doskonałą atmosferę pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - aplikuj!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‌ Poznań

Data dodania: 21/06/2019